Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 грудня, 18:21:57

Податковою міліцією ліквідовано схему незаконного виробництва та реалізації недоброякісного пального

28.04.2018   08:38

Під час проведення операції «Акциз-2018» та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст. 204 КК України співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області спільно з прокуратурою Чернігівської області викрито «підпільний цех» з виготовлення пального сумнівної якості.

Встановлено, що група мешканців області організувала незаконне виготовлення паливно-мастильних матеріалів шляхом змішування низькоякісних нафтопродуктів та спеціальних добавок, які підвищують октанове число палива та наближають хімічний склад суміші до автомобільних бензинів марки А-92, А-95 та дизельного пального.

Псевдопідприємці, користуючись високою вартістю пального та потребами споживачів, налагодили кримінальну схему його «виробництва» та збуту через нелегальні заправки. Наразі вже встановлено, що дизельне пальне, яке реалізовувалось через мережу нелегальних заправок, шахраї отримували з території військових частин, розташованих на території Чернігівської області.

Ділків не цікавило, що завдяки їх махінаціям з пальним, транспортні засоби, які заправлялися цим сурогатом, швидко потребували ремонту та додаткових матеріальних затрат їх власників. На першому місці стояла жага до наживи: потужності «підпільного цеху» дозволяли щотижня «виготовляти» та збувати до 10000 літрів сурогату через мережу нелегальних заправок розташованих на території м. Ніжина та Ніжинського району.

За результатами проведених обшуків з незаконного обігу вилучено 8,5 тис. літрів паливно-мастильних матеріалів, 2 автомобілі, які використовувалися у незаконній діяльності, обладнання для виготовлення та реалізації: пластикові ємності з залишками неякісної рідини, насоси, шланги, лічильники. Всього вилучено цінностей на суму 1 млн. 640 тис. гривень.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини