Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 06:32:53

Робоча група з вивчення та вирішення питань реформування відділень ПАТ "Укрпошта" провела перше засідання

27.04.2018   09:18Агенцiя

25 квітня під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Юлії Свириденко пройшло перше засідання робочої групи з вивчення та вирішення питань реформування об'єктів поштового зв'язку філії Чернігівська дирекція ПАТ «Укрпошта» на території Чернігівської області.

Від обласної ради до її складу увійшли заступник голови Арсен Дідур та голова постійної комісії з питань розвитку і реформування місцевого самоврядування, децентралізації та європейської інтеграції Ірина Грозенко.

Як зазначила директор Чернігівської дирекції Укрпошти Олена Дорошенко, підготовка пілотного проекту «Сільське відділення» у Чернігівській області триває. Його перший етап має розпочатися з 1 червня на території Чернігівського, Куликівського та частини Ріпкинського району, де працюватимуть 23 пересувних відділення. Після цього проект реалізовуватиметься в інших районах області. За словами Олени Дорошенко, пошта не припиняє свою роботу на селі, а переводить її у новий формат населення.

Перший заступник голови облдержадміністрації Юлія Свириденко, яка очолює робочу групу, наголосила, що втілення проекту «Сільське відділення» у життя можливе лише за умови обов’язкового урахування соціальної складової роботи пошти.

Як наголосив заступник голови обласної ради Арсен Дідур, переважна більшість сільського населення перспективу реформування сприймає негативно. Тому треба провести роз'яснювальну роботу з очільниками територій і з населенням.

Робоча група обговорила новації поштового зв'язку, можливі проблеми при їх впровадженні та негативний суспільний резонанс. Зрештою, було вирішено, що до 5 травня всі органи місцевого самоврядування, розташовані на території реалізації першого етапу проекту, отримають попередні графіки роботи пересувних поштових відділень, розглянуть їх та напрацюють свої пропозиції у разі незгоди.

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.