Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 листопада, 18:33:25

Поліція затримала автівку викрадача пального з повним багажником солярки

23.04.2018   13:47

Затриманий зловмисник злив з двох тракторів майже півтони літрів дизельного пального та завантажив каністри з краденою соляркою в легковик. Скористатися чужим майном лиходію не дала група реагування патрульної поліції.

Зранку 22 квітня по допомогу до поліції звернувся начальник охорони одного з підприємств району і повідомив, що прямо зараз переслідує автомобіль, водій якого здійснив крадіжку майже півтони дизельного пального з двох тракторів товариства, що працювали на полі.

Навперейми утікачеві направилася група реагування патрульної поліції Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області. Правоохоронці зупинили автомобіль "ВАЗ-2121" під керуванням жителя райцентру.

В багажнику «Ниви» виявлено кільканадцять каністр, в яких знаходилося майже півтонни дизельного пального. Затриманий у скоєному зізнався та надав правдиві свідчення. Пальне та автомобіль вилучено та доставлено до Новгород-Сіверського відділу поліції.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб) - карається арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06

П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03

Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.

На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02

10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини