Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 18:45:55

Обмежено рух транспорту на автомобільних дорогах загальнодержавного значення

23.04.2018   11:15Агенцiя

Наразі в межах Чернігівської області обмежено рух транспорту на автомобільних дорогах загальнодержавного значення М-01 та Р-65 на наступних ділянках:

- На автомобільній дорозі Р-65 КПП «Миколаївка»-Семенівка-Новгород-Сіверський-КПП «Катеринівка» закрито рух технічних засобів через аварійний стан мосту в с. Лизунівка на ділянці від м. Семенівка до перехрестя з автомобільною дорогою Р-12 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч. Об’їзд здійснюється по а/д Т-25-33 за маршрутом Семенівка-Архипівка-Костобобрів-Чайкине-до а/д Р-12.

- На а/д М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі: південний під’їзд до м.Чернігів, км 12+298 (міст через р. Десна) обмежено рух транспорту, загальна маса яких більш ніж 18 т і навантаження на вісь перевищує 8,5 т – висновок спеціалізованої комісії після проведення ремонту мосту через р. Десна. Проїзд до м.Чернігів транспортних засобів з перевищенням установлених вагових параметрів здійснюється з боку обходу міста автодорогою М-01 по автодорозі Р-56 Чернігів-Пакуль-КПП «Славутич»-Чорнобиль.

Введене раніше обмеження на автомобільній дорозі Н-07 Київ-Суми-Юнаківка, км 168+660 (міст у с. Охиньки) для транспортних засобів, загальна маса яких перевищує 11 т і навантаження на вісь перевищує 7,6 т наразі знято. У минулому році на даній ділянці було розпочато роботи з капітального ремонту аварійного мосту, цьогоріч вони будуть продовжені. Наразі  тимчасовий проїзд забезпечений.

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.