Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 березня, 20:57:44

Під час гасіння пожежі 6-квартирного житлового будинку вогнеборці виявили тіла господарки та її сина

23.04.2018   07:30

22 квітня о 00:12 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу одноповерхового 6-квартирного житлового будинку по вул. Центральна, що в с. Нове Чернігівського району.

За викликом до місця події прибуло два відділення 4-го Державного пожежно-рятувального посту з смт Седнів та відділення 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини з обласного центру. На час їх прибуття дах та одна з квартир будинку були повністю охоплені полум’ям.

Рятувальники спільно з місцевими жителями розпочали евакуацію людей з сусідніх від осередку пожежі осель та одночасно з цим приступили до гасіння пожежі. Додатково для підвозу води залучався спеціально пристосований трактор з цистерною місцевого фермера.

Вогнеборці о 1:00 локалізували та о 03:05 остаточно ліквідували пожежу. Під час гасіння в кімнаті №2, де й виникла пожежа, вогнеборці виявили тіла 40-річної господарки помешкання та її 6-річного сина.
Внаслідок пожежі вогнем знищено дах по всій площі та перекриття на площі 56 кв. м., пошкоджено стіни та майно власників квартир 1-3.

Ймовірною причиною пожежі послужило коротке замкнення електромережі в приміщенні кухні. По факту події проводиться розслідування.

Всього для гасіння пожежі залучалося 9 чоловік особового складу та 4 одиниці спеціальної та допоміжної техніки.

На місці пожежі працює мобільна оперативно група Управління ДСНС України у Чернігівській області.


Управління ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.