Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 17:03:17

Суд заочно позбавив батьківських прав горе-матір з Мильників

12.04.2018   12:33

Суддя Ніжинського міськрайонного суду Володимир Олійник своїм рішенням від 12.04.2018 року прийняв заочне рішення про позбавлення батьківських прав горе-матері Галини Єсипенко, на очах якої били та катували її дітей. "Гася", як і попередні рази, до суду не з'явилася. 17 квітня буде ухвалено остаточне рішення суду.

Перед судовим засіданням до неї додому завітали журналісти одного з Всеукраїнських телеканалів. Ті повідомили нам, що неадекватна жінка кидалась на них із камінням та погрозами і кричала, що в неї є важливіші справи, ніж суд.

5-річна Діана поки що залишається під наглядом лікарів та волонтерів в дитячому відділенні Ніжинської районної лікарні.

Разом із тим нашим волонтерам категорично відмовляють у кваліфікованій безкоштовній допомозі, яку вони хочуть надати постраждалій від насильства нелюда дитині. Дівчинку готові забрати для реабілітації кращі клініки країни, забезпечити їй відпочинок за кордоном та повністю оплатити курс лікування. Знайшлися навіть забезпечені люди з Іспанії, які готові удочерити Діанку.
Лідер чернігівського осередку формації С14 Олександр Максимець з відповідними пропозиціями особисто звертався до заступниці голови чернігівської ОДА Наталії Романової. Однак та категорично заявила про те, що соціальні служби спроможні забезпечити постраждалу від насилля дівчинку професійними психологами та реабілітацією.

Попри це ми не полишаємо спроб достукатися до чиновників і все-таки віддати дитину для реабілітації кваліфікованим спеціалістам. Державні реабілітаційні центри - це відрижка радянського інтернатного минулого і кваліфіковану допомогу там навряд чи можна отримати.


За інформацією формації С14

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини