Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 липня, 23:18:40

Громадські роботи… з користю для громади

12.04.2018   12:26Агенцiя

Більше тисячі безробітних області протягом січня-березня п.р. залучено службою зайнятості до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Про це повідомила директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка. На її думку, такі роботи є дієвою формою матеріальної підтримки шукачів роботи та підвищують у них мотивацію до праці.

Зокрема, 399 безробітних займалися благоустроєм населених пунктів, впорядкуванням кладовищ, меморіалів, придорожніх смуг, 46 осіб працювали в управліннях соціального захисту населення – інформували громадян про порядок отримання житлових субсидій та оформлення відповідних документів.

Крім того, 606 безробітних були залучені до робіт тимчасового характеру у сільському господарстві та переробній промисловості.

Загалом на організацію громадських робіт витрачено 472,6 тис. грн. коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та  місцевих бюджетів.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини