Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 17:00:17

Міський голова доручив перевірити роботу КП “Центральний парк культури та відпочинку”

12.04.2018   09:21

Міський голова Владислав Атрошенко поставив завдання перевірити господарську діяльність міського парку. Зокрема, на яких умовах там знаходяться заклади харчування та приватні атракціони і чи всі кошти від продажу квитків надходять на рахунки комунального підприємства. Також міський голова поставив завдання вже цього року розпочати використання касових апаратів під час продажу квитків.

Про це він заявив на розширеній нараді, 10 квітня, під час доповіді директора комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку» про його роботу. Сумніви у Владислава Атрошенка викликали фінансові показники роботи ковзанки на Красній площі, адже за словами директора КП “Центральний парк культири та відпочинку” Володимира Хольченкова, в лютому в день було продано в середньому 72 квитки.

Вартість квитка у парку Чернігова залишається найнижчою серед інших міст України. Покататися на міській ковзанці на Красній площі також було дешевше, ніж у інших обласних центрах країни – близько 45 грн (у інших містах – понад 60 грн).

Міський голова зауважив, що ціни на атракціони у Чернігові дійсно мають бути нижчими, ніж в інших містах країни, адже й рівень зарплати чернігівців є дещо нижчий, ніж в цілому в Україні. Він також наголосив, що в першу чергу мають бути дотримані питання безпеки, адже атракціони в парку вже не нові, і доручив перевірити, на яких умовах працюють деякі атракціони, які не є власністю міста.

Традиційно перед відкриттям нового сезону проводиться комплексна перевірка безпеки всіх атракціонів, за результатами якої підприємство отримує дозвіл на їх роботу.
 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра

Стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра 15:35

13 серпня розпочато прийом електронних заяв на вступ до вишів на бакалавра (наскрізного магістра) після 11 класів. Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 22 серпня.

Зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19

Зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19 13:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 12.00 четверга 13 серпня в області підтверджено 27 нових діагнозів COVID-19.

OlympicLab на північному сході Чернігівської області

OlympicLab на північному сході Чернігівської області 13:42

Модуль «розвиток/добробут – пізнай себе» Всеукраїнського заходу Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation був проведений Відділенням НОК України в Чернігівській області для учнів Новгород – Сіверської гімназії № 1 імені Б. Майстренка.

Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 у Прилуках

Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 у Прилуках 13:03

Прилуцькою місцевою прокуратурою проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 (м.Прилуки) ГУНП в Чернігівській області.

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі 12:53

12 серпня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний з робочим візитом відвідав Борзнянський район. Спільно з головою Борзнянської РДА Ларисою Осадчук та представниками правоохоронних органів він провів прийом громадян. А також ознайомився з роботою центру обслуговування клієнтів АТ «Чернігівгаз».