Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 січня, 01:46:57

На Чернігівщині скутеристи навчали малюків

29.06.2012   18:06Агенцiя

Незвично провели святковий день вихованці дитячого будинку на Чернігівщині. У розпал літніх канікул на них чекав справжній урок. І від охочих потрапити на нього не було відбою.

У дитячому будинку, що неподалік Чернігова, сьогодні незвично гамірно. Ще зранку тут зустрічають жаданих гостей. І як ніколи чекають на заняття.

Олена Царюк, керівник відділу УДАІ в Чернігівській області:
– Сьогодні працівники ДАІ разом з представниками Чернігівського скутер-клубу завітали до дітей, які перебувають в обласному центрі реабілітації. Діти – це учасники дорожнього руху і від того, як вони зараз виконують правила руху, залежить їх майбутнє. Від охочих потрапити на імпровізований урок безпеки руху немає відбою. Щоби ближче познайомитись із омріяним видом транспорту, дітвора готова вчитися і день, і ніч.

Сергій Маслюк, представник Чернігівського скутер-клубу:

– Сегодня мы им рассказали, что такое есть скутер, так как они еще маленькие. В дальнейшем вырастут и, возможно, у кого-то появится мототехника. Мы до них донесли правила вождения мототехники, поделились своими навыками.

– Як оце можеш упасти, так шлем есть, такі спеціальні рукавиці есть. Кофта спеціальна, штани. Щоб як водітєль падає, щоб захищало тулуб і усе, і голову, й руки.
Після теорії – практика. Щоправда, поки на місці пасажира. Коли ж залізні коні стали на припоні, їхні малі сідоки вмить перетворилися на пішоходів. Такі ж бо правила.
Олена Царюк, керівник відділу УДАІ в Чернігівській області:

– Ми нагадали їм про правила безпечної поведінки на дорозі, продемонстрували їм соціальні ролики з безпеки дорожнього руху в форматі мультиплікаційному. Щоб облаштувати куточок дорожнього руху, всі діти отримали тематичну розмальовочку по безпеці дорожнього руху.

Усім, хто відзначився на занятті – від гостей цінні подарунки. А насамкінець уроку кожен з дітей склав справжню дорослу присягу.
– Ми принімали клятву пішохода. Мы не должны нарушать правила дорожного движения.
– Нельзя перебігати, коли їде машина по дорозі.
– Переходить через знаки треба акуратно, подземні знаки есть.
– Не буду нарушать дорожні правила, буду переходити дорогу по зебрі. Там де світлофор.

Андрій Герко, Сергій Бриль
http://ntn.ua/uk/news/society/2012/06/29/8244

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини