Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 квітня, 16:52:26

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

06.04.2018   09:26Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 5 квітня до 8:00 6 квітня.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах, 5 пожеж та 1 випадок виявлення і знищення боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.


Загибель на водних об’єктах – 1:

В р. Десна біля с. Ушня Менського району о 16 год. 30 хв. 5 квітня виявлено та піднято на поверхню з води тіло мешканця с. Ушня, 1956 року народження. Обставини та причина смерті встановлюються.


Пожежі – 5, з них 4 пожежі в житловому секторі та 1 випадок загоряння сміття на площі 0,5 га.


Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої Світової війни
– 1:

Групою піротехнічних робіт управління ДСНС України у Чернігівській області о 13 год. 30 хв. 5 квітня знищено 1 артилерійський снаряд калібру 152 мм часів Другої світової війни, який було виявлено о 9 год. 50 хв. в лісовому масиві біля  с. Олешня Ріпкинського району.


Гідрологічна ситуація:

На всіх річках області спостерігаються підйоми рівнів води весняної повені, поступово річки звільняються від криги.                  

На р. Дніпро біля с. Дніпровське, р. Снов біля м. Сновськ, р. Білоус біля с. Кошівка, р. Убідь біля с. Кудрівка та на р. Удай біля м. Прилуки вода на заплаві.

Для допомоги власникам приватних домогосподарств щодо відкачування талих вод з підвальних приміщень і подвір’їв  зареєстровано 9 випадків залучення техніки та особового складу підрозділів управління ДСНС України у Чернігівської області.


Стан доріг:


Станом на 6 год. 6 квітня глибина переливу ґрунтової дороги між с. Великий Дирчин та с. Малий Дирчин Городнянського району на ділянці довжиною 53 м складає 80-90 см. Сполучення здійснюється за допомогою автотранспорту підвищеної прохідності.


Радіаційний фон:


На території області радіаційний фон зареєстровано в межах   10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка –  10 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.


Прогноз погоди:


За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 5 квітня до 20 години 6 квітня очікується мінлива хмарність, вдень невеликий дощ. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура по області вночі 2-7º тепла, вдень 13-18º тепла. По Чернігову температура вночі 4-6º тепла, вдень 15-17º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини