Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 вересня, 06:41:53

Рятувальники спільно з журналістами мас-медіа провели інформаційно-роз’яснювальний рейд по культових закладах

06.04.2018   07:09

Напередодні свята світлого Христового Воскресіння, 5 квітня фахівці Чернігівського міського відділу та Управління ДСНС України у Чернігівській області спільно з журналістами регіональних мас-медіа провели інформаційно-роз’яснювальний рейд по культовим закладам обласного центру, зокрема кафедрального собору Святої Великомучениці Катерини та Свято-Троїцького кафедрального собору.

Під час заходу надзвичайники оглянули стан утримання евакуаційних шляхів та виходів, відповідність правилам пожежної безпеки первинних засобів пожежогасіння, електричних мереж та місць використання відкритого вогню.

З настоятелями та персоналом храмів фахівці ДСНС України провели протипожежні інструктажі, роз’яснили алгоритм дій у разі виникнення екстрених ситуацій та надали профілактичні листівки з питань забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час святкових днів.

Крім того, зі студентами Чернігівського духовного училища псаломщиків-регентів надзвичайники провели бесіди з питань дотримання заходів безпеки, довели теоретично, а згодом і практично порядок використання первинних засобів пожежогасіння. Вже на території храму студенти спробували власноруч загасити умовну пожежу.

Зазначимо, що на період вихідних та святкових днів підрозділи Управління ДСНС у Чернігівській області працюватимуть у посиленому варіанті несення служби, а безпосередньо в ніч, коли будуть проводитись Богослужіння, здійснюватимуть чергування в культових закладах.
 

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини