Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 20:25:01

Про розгляд звернень громадян фіскальною службою області

05.04.2018   12:38Агенцiя

Впродовж 1 кварталу 2018 року до податкових органів та митниці ДФС Чернігівської області від громадян надійшло 95 індивідуальних письмових звернень та 1 колективне від 97-ми громадян.

За результатами розгляду: надано роз'яснення на 70 звернень, вирішено позитивно – 11, відмовлено у задоволенні - 2, переслані за належністю – 2, на стадії розгляду перебуває 11 звернень.

За ознакою надходження всі 96 звернень первинні.

Повторних звернень не надходило.

У 89 зверненнях порушувались питання контрольно-перевірочної роботи, податків та зборів, 3 звернення - стосувались діяльності центральних органів виконавчої влади, 2 - діяльності місцевих органів виконавчої влади, питання праці та заробітної плати порушувались у 1 зверненні.

Для забезпечення реалізації конституційного права на звернення керівництвом обласної фіскальної служби та митниці проведено 21 особистий прийом громадян (в т.ч. 1 – колективне). На особисті прийоми звернулось 7 підприємців, 3  пенсіонера, 5 безробітних, 1 фізична особа, що проводить незалежну професійну діяльність та 6 громадян, соціальний стан яких не визначено.

На особистих прийомах питання стосувались плати за землю, єдиного податку, єдиного соціального внеску, відмови в отриманні реєстраційного номера облікової картки платника податків, ухилення від сплати податків.

Усім заявникам надані своєчасні та кваліфіковані відповіді.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 115 нових випадків COVID-19

Виявлено 115 нових випадків COVID-19 16:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 вересня в області зафіксовано 115 нових випадків COVID-19.

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині 12:32

З моменту офіційного старту виборчої кампанії 5 вересня спостерігачі ОПОРИ фіксували випадки пошкодження політичної реклами на Чернігівщині, а саме 3 білборди заляпані фарбою та розмальований сітілайт виявили представники ОПОРИ в місті Чернігові.

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані 12:24

Близько 23-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що людина потребує допомоги.

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано 12:16

Минулої доби підрозділи обласного Управління ДСНС 5 разів залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 в природних екологічних системах та 1 на об'єкті.