Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 13:34:10

Згідно нового закону, перевіряти підприємства будуть без попередження

04.04.2018   14:58Агенцiя

4 квітня набув чинності Закон України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» (№2042)».

Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

Згідно даного закону, контролюючі органи зможуть перевіряти підприємства без попередження власника. Періодичність таких перевірок буде залежати від ступеню ризику для життя і здоров’я працівників. Наприклад, суб’єкт господарювання, який віднесений до високого ступеня ризику, буде перевірятися раз у квартал.

За новим законом, інспектори проводитимуть перевірки згідно уніфікованих актів перевірки. Документи міститимуть вичерпну кількість питань для перевірки і будуть публічними. Також інформація про підприємство, на якому виявлена небезпечна продукція будуть публікуватися на сайті Держпродспоживслужби.

Штрафи для порушників також будуть збільшені. Наприклад, за виробництво або зберігання продуктів чи кормів без отримання експлуатаційного дозволу — штраф 111 690 грн для юридичних осіб, 74460 грн — для фізичних осіб.

При виявленні фактів, що загрожують життю чи здоров’ю людини, інспектор може призупинити роботу підприємства строком до 10 днів. Перевірятися можуть не лише виробничі підприємства, а й склади та магазини. Закон також дозволяє відеофіксацію перевірки, як власником так й інспектором.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:31

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір.

Про державну субвенцію та Адама Киселя

Про державну субвенцію та Адама Киселя 13:22

Чи отримає Киселівська ОТГ, так само як інші, де вибори пройшли у грудні минулого року, державну інфраструктурну субвенцію? Це одне з питань, що прозвучало під час семінару в Киселівці.

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу 13:12

22 лютого у Прилуках проходив Чемпіонат області з армрестлінгу. Серед учасників чемпіонату і 25 -річний атлет-рестлер Олександр Чава з Куликівки.

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету 13:00

У Кіптівській ОТГ пройшов марафон з написання проектів громадського бюджету, який цього року громада реалізує вперше. З міського бюджету передбачено виділити 150 тис. грн, що будуть спрямовані на ініціативи жителів адміністративного центру і сіл громади.

На Чернігівщині підбито перші підсумки деклараційної кампанії

На Чернігівщині підбито перші підсумки деклараційної кампанії 12:53

Протягом січня на Чернігівщині податкові декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік подали 725 громадян, які задекларували 75,3 млн грн доходів.