Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 вересня, 00:13:49

Найкращі медсестри працюють в КЛПЗ "Чернігівська обласна лікарня"

03.04.2018   10:29Агенцiя

Проведений наприкінці березня конкурс «Краща медична сестра – 2018» прямий тому доказ.

Щорічне проведення професійного змагання сприяє:
• підвищенню престижу професії медичної сестри;
• визначенню рівня професійної підготовки та майстерності медичних сестер лікарні;
• сприяє залученню обдарованої молоді до участі в професійних конкурсах.

Для організації та проведення конкурсу були створені організаційний комітет, журі, експертна та наглядова групи, рахункова комісія, склад яких узгоджений з головним лікарем.

Конкурс проводився в два тури.

I тур – тестування

Учасниця конкурсу отримала індивідуальний комплект завдань, який включв 100 тестів із основних клінічних дисциплін (основ сестринської справи, медсестринства в терапії, хірургії, педіатрії та невідкладних станів).
Термін проведення тестування – 100 хвилин (із розрахунку 1 хв на 1 тест), після чого відповіді оцінюються журі.

II тур – демонстрація практичних навичок, до якого допускаються учасники, які посіли I – Х місця у першому турі.

Змагалися у своїх вміннях 20 медсестер з усіх клінічних відділень, яких делегували рішенням колективів. Всі учасниці мали рівні можливості по підготовці, проводились додаткові заняття та консультації.

Конкурс проходив у дружній атмосфері професіоналів які «знають, вміють, та можуть це продемонструвати». Учасниці конкурували, змагались між собою, але під час підготовки допомагали та підтримували одна – одну. Дівчата старанно готувались, тренувались для того щоб показати якнайкращі результати. В дружній атмосфері боролись між собою професіоналізм та кмітливість вони проявили високі теоретичні знання та практичні навички.

І в ході змагань між учасницями виділили 10 найкращих, які чітко, правильно і якісно виконали всі поставлені завдання. І з невеликим відривом визначились переможці які зайняли І місце - Пичевська Наталія Петрівна с/м опікового відділення, ІІ місце – Гриценко Ярина Олександрівна с/м відділення судинної хірургії, ІІІ місце – Клименок Альона Олександрівна с/м проктологічного відділення.

Саме так проявляється хист та любов до своєї професії, для того щоб стати професіоналом своєї справи необхідно довго і наполегливо працювати, самому вчитись і інших навчати, необхідно швидко орієнтуватись та бути рішучим у своїх діях.

В професії медсестри мають поєднатися: високий професіоналізм, гуманність та милосердя, значення своєї роботи, комплексний всебічний догляд за пацієнтами і полегшення їх страждань, готовність цілком віддати себе обраній професії.

Останні новини Чернігівщини

Куди

Куди "втікають" гроші: витрати, яких ви не помічаєте, та способи їх уникнення 21:41

Ви коли-небудь помічали, що не залежно від зростання чи зменшення вашого заробітку, значних заощаджень робити не вдається? Хіба що стабільно ростуть витрати і потреби.

10 простих щоденних звичок, які можуть суттєво покращити життя 21:02

Життя — це не лише велика мета, до якої ми йдемо. Це, насамперед, дорога в деталях. Щасливим можна бути не лише після того, як виконаєш грандіозний план, а й щодня — якщо правильно ставитися до себе. Ці прості 10 кроків, якщо про них не забувати, допоможуть змінити життя, навчитися насолоджуватися ним завжди, не зважаючи ні на що:

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини