Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 17:27:31

Найкращі медсестри працюють в КЛПЗ "Чернігівська обласна лікарня"

03.04.2018   10:29Агенцiя

Проведений наприкінці березня конкурс «Краща медична сестра – 2018» прямий тому доказ.

Щорічне проведення професійного змагання сприяє:
• підвищенню престижу професії медичної сестри;
• визначенню рівня професійної підготовки та майстерності медичних сестер лікарні;
• сприяє залученню обдарованої молоді до участі в професійних конкурсах.

Для організації та проведення конкурсу були створені організаційний комітет, журі, експертна та наглядова групи, рахункова комісія, склад яких узгоджений з головним лікарем.

Конкурс проводився в два тури.

I тур – тестування

Учасниця конкурсу отримала індивідуальний комплект завдань, який включв 100 тестів із основних клінічних дисциплін (основ сестринської справи, медсестринства в терапії, хірургії, педіатрії та невідкладних станів).
Термін проведення тестування – 100 хвилин (із розрахунку 1 хв на 1 тест), після чого відповіді оцінюються журі.

II тур – демонстрація практичних навичок, до якого допускаються учасники, які посіли I – Х місця у першому турі.

Змагалися у своїх вміннях 20 медсестер з усіх клінічних відділень, яких делегували рішенням колективів. Всі учасниці мали рівні можливості по підготовці, проводились додаткові заняття та консультації.

Конкурс проходив у дружній атмосфері професіоналів які «знають, вміють, та можуть це продемонструвати». Учасниці конкурували, змагались між собою, але під час підготовки допомагали та підтримували одна – одну. Дівчата старанно готувались, тренувались для того щоб показати якнайкращі результати. В дружній атмосфері боролись між собою професіоналізм та кмітливість вони проявили високі теоретичні знання та практичні навички.

І в ході змагань між учасницями виділили 10 найкращих, які чітко, правильно і якісно виконали всі поставлені завдання. І з невеликим відривом визначились переможці які зайняли І місце - Пичевська Наталія Петрівна с/м опікового відділення, ІІ місце – Гриценко Ярина Олександрівна с/м відділення судинної хірургії, ІІІ місце – Клименок Альона Олександрівна с/м проктологічного відділення.

Саме так проявляється хист та любов до своєї професії, для того щоб стати професіоналом своєї справи необхідно довго і наполегливо працювати, самому вчитись і інших навчати, необхідно швидко орієнтуватись та бути рішучим у своїх діях.

В професії медсестри мають поєднатися: високий професіоналізм, гуманність та милосердя, значення своєї роботи, комплексний всебічний догляд за пацієнтами і полегшення їх страждань, готовність цілком віддати себе обраній професії.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 100 нових випадків COVID-19

Виявлено 100 нових випадків COVID-19 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 вересня в області зафіксовано 100 нових випадків COVID-19.

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.

Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення притягнути суддю з Чернігова до дисциплінарної відповідальності

Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення притягнути суддю з Чернігова до дисциплінарної відповідальності 14:20

Відповідне рішення Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя прийняла під час засідання 28 вересня, передає «Закон і Бізнес».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини