Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 16:00:11

На Чернігівщині більше 2 тис. підприємств не готові до дистанційної передачі показань лічильників газу

30.03.2018   13:41Агенцiя

На сьогодні відповідне обладнання не встановлено на 2054 об`єктах непобутового призначення. До 27 травня 2018 року всі юридичні особи Чернігівського регіону, які користуються природним газом на виробничі або власні потреби, повинні забезпечити облаштування комерційних вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі даних.

Підприємства з річним споживанням природного газу до 10 тис. куб. м мають облаштувати лічильники приладами дистанційної передачі до 27 травня 2018 року. Відповідні вимоги містяться у  п. 4 Постанови НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2494 «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем». Кодексом передбачено, що це буде завершальний етап. Після чого лічильники всіх підприємств будуть оснащені засобами дистанційної передачі даних.

«Наразі близько 84% об`єктів непобутового призначення не облаштовані засобами дистанційної передачі даних. Переважно це підприємства компобуту з невеликим відбором газу. Кожному надіслано лист-повідомлення з роз`ясненням процедури і відповідальності за невиконання норм закону. Тому закликаємо власників не затягувати цей процес, і звернутися до Центрів обслуговування клієнтів для отримання технічного завдання», - наголосив технічний директор «Чернігівгазу» Віталій Черчович.

Всі консультації щодо встановлення засобів дистанційної передачі даних можна отримати в Центрах обслуговування клієнтів або в Контакт-центрі ПАТ «Чернігівгаз». Технічні вимоги до обладнання та зразки документів можна переглянути на сайті компанії.

На сьогодні «Чернігівгаз» займається реалізацією заходів для розвитку диспетчерського управління газорозподільною системою регіону. Це пов`язано з переходом внутрішнього ринку природного газу на добове балансування, старт якого запланований на 1 серпня 2018 року. Однією з головних умов для запровадження нового режиму є дистанційна передача даних приладів обліку.

Зараз в Чернігівській області природний газ використовує 2451 підприємство різної форми власності. Наряду з такими гігантами, як Линовицький цукровий завод, який бере до 8 млн куб. м газу на рік, або Малтюроп Юкрейн чи САН ІнБев Україна - зі споживанням до 3 млн кубометрів палива, газом користуються 465 бюджетних установ та 1881 промислове підприємство. В сегменті балансу понад 3 млн м3 газу в області працюють 9 підприємств, до 3 млн м3 – 30 об`єктів, до 1 млн м3 - 154, до 100 тис. м3 - 369, і найбільше об`єктів – 1889, споживають менше 10 тис. м3 газу на рік.


ПАТ «Чернігівгаз»

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.