Експерти Чернігівщини прийняли до опрацювання більше 3 тис. проектів землеустрою з інших областей
Від початку 2018 року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на розгляд фахівців Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області надійшло 3 039 проектів землеустрою з інших областей.
Станом на сьогодні фахівці опрацювали 2 845 проектів землеустрою, ще 194 примірники документації знаходяться на розгляді. Із загальної кількості опрацьованих проектів 2 197 отримали позитивний висновок експертів. Негативну оцінку через суттєві зауваження до їх розробників отримали 648 проектів землеустрою.
Найбільше проектів землеустрою опрацювали експерти у Ніжинському (424), Семенівському (285) та Городнянському (240) районах Чернігівської області.
Територіальними структурними підрозділами Держгеокадастру Чернігівщини направлено на погодження до інших областей 2 814 проектів землеустрою, з яких опрацьовано 2 603 проекти, на розгляді знаходяться ще 211 примірників землевпорядної документації.
Довідково:
Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.