Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 лютого, 21:54:23

Навіщо та як створити ОТГ власне радіо?

24.03.2018   13:35Агенцiя

«Люди хочуть знати «про своє». Варто дати їм таку можливість», — головна теза круглого столу «Розвиток радіомовлення – важлива складова розвитку громад» у рамках візиту до області представників профільної Національної ради України.

Для Чернігівщини, як для прикордонного регіону, питання наповнення інформпростору вітчизняним контентом стоїть гостро. Віднедавна також з’явилася потреба інформування та сповіщення населення в об’єднаних територіальних громадах.

Зараз немає сенсу говорити про відбудову ліній дротового радіо. Оптимальним способом відновлення місцевого мовлення є перехід до ефірних трансляцій.

Допомогти розібратися ОТГ з механізмом створення власного ефективного засобу комунікації готова Національна ради України з питань телебачення і радіомовлення. Уже підготовлено покрокову інструкцію, що дасть відповіді на більшість запитань.

Як зазначають фахівці, наразі провінційним ініціативам отримати ліцензію на ФМ-радіо легше. Із контентом теж простіше — за необхідності до співпраці готова Національна суспільна телерадіокомпанія України.

Представники громад зауважили, що поки не зовсім розуміють механізму бюджетування радіо, побоюються, що такий проект може стати збитковим для громади. Головний аргумент на це — ефективний менеджмент.

Варто зазначити, що Чернігівщина вже має власні напрацювання — «рідну ефемку» слухають у Варвинському, Коропському та Борзнянському районах.
 
Відтак, головне завдання громад насьогодні —  знайти ентузіастів, а підтримка Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та обласної влади вже є.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги 18:29

У Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулася постійна доброчинна акція "Подаруй бібліотеці книгу!", присвячена Міжнародному дню дарування книг, який відзначають 14 лютого.

Музей бойової слави військових частин ОК

Музей бойової слави військових частин ОК "Північ" та серію інформаційних стендів відкрито до огляду 16:04

До 5 річниці оперативного командування офіцери управління морально-психологічного забезпечення за ініціативою командувача ОК "Північ" розробили серію інформаційних стендів, на яких висвітлені дані про управління, військові частини і установи оперативного командування.

"Слово, обірване в Биківні". Відбулася відкрита лекція про митців - жертв репресій 13:33

Михайль Семенко, Майк Йогансен, Вероніка Черняхівська та десятки й сотні інших українських митців стали жертвами «Великого терору» й поховані в Биківні під Києвом.

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала "гаряча лінія" 13:17

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів 12:37

У суботу, 15 лютого, із Центру космічних польотів на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) проведено перший у 2020 році пуск ракети-носія середнього класу «Антарес».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини