Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 12:24:29

Навіщо та як створити ОТГ власне радіо?

24.03.2018   13:35Агенцiя

«Люди хочуть знати «про своє». Варто дати їм таку можливість», — головна теза круглого столу «Розвиток радіомовлення – важлива складова розвитку громад» у рамках візиту до області представників профільної Національної ради України.

Для Чернігівщини, як для прикордонного регіону, питання наповнення інформпростору вітчизняним контентом стоїть гостро. Віднедавна також з’явилася потреба інформування та сповіщення населення в об’єднаних територіальних громадах.

Зараз немає сенсу говорити про відбудову ліній дротового радіо. Оптимальним способом відновлення місцевого мовлення є перехід до ефірних трансляцій.

Допомогти розібратися ОТГ з механізмом створення власного ефективного засобу комунікації готова Національна ради України з питань телебачення і радіомовлення. Уже підготовлено покрокову інструкцію, що дасть відповіді на більшість запитань.

Як зазначають фахівці, наразі провінційним ініціативам отримати ліцензію на ФМ-радіо легше. Із контентом теж простіше — за необхідності до співпраці готова Національна суспільна телерадіокомпанія України.

Представники громад зауважили, що поки не зовсім розуміють механізму бюджетування радіо, побоюються, що такий проект може стати збитковим для громади. Головний аргумент на це — ефективний менеджмент.

Варто зазначити, що Чернігівщина вже має власні напрацювання — «рідну ефемку» слухають у Варвинському, Коропському та Борзнянському районах.
 
Відтак, головне завдання громад насьогодні —  знайти ентузіастів, а підтримка Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та обласної влади вже є.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП "Ліки України" 11:40

У нараді взяли участь: начальник Головного управління Національної поліції в області Едуард Альохін, заступник начальника Головного управління - начальник слідчого управління Євген Гончаров, голова Управління СБУ у Чернігівській області Юрій Гончаров та в.о. прокурора Чернігівської області Сергій Івашко.

Міжнародна данська компанія

Міжнародна данська компанія "Spectre A/S" розглядає можливість відкриття підприємства на Чернігівщині 11:34

А ще у планах — знайти партнера, готового до розширення власних потужностей. При цьому іноземна сторона готова забезпечувати певну кількість замовлень на рік, постачати сировину. Мова йде про швейні підприємства області, адже компанія займається виробництвом одягу для різних видів спорту на відкритому повітрі (велоспорту, сноуборду, альпінізму, кінного спорту тощо).

"Інна Василенко. Невідома зірка" 11:22

«Відкриття нівроку» Інна Василенко – 25 років на сцені. «Буде весело!» - обіцяла артистка, запрошуючи на свою лірично-комедійну бенефісну програму «Інна Василенко. Невідома Зірка», представлену в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм 13 листопада.

Відбулося засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міськради

Відбулося засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міськради 10:06

12 листопада у сесійній залі міської ради відбулося сьоме засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг можна отримати у грошовій формі

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг можна отримати у грошовій формі 09:54

Починаючи з 1 жовтня цього року, в Україні діють дві форми надання пільги на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі: готівкова та безготівкова. При цьому порядок їх призначення залишається незмінним.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини