Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 грудня, 21:40:57

За два місяці на Чернігівщині митники припинили 265 порушень митних правил на 7 млн. гривень

23.03.2018   12:57Агенцiя

Понад 7 млн. грн. складає вартість предметів правопорушення вилучених співробітниками Чернігівської митниці ДФС протягом січня-лютого 2018 року у порушників митного законодавства.

Переважають серед вилучених предметів продовольчі товари та сільгосппродукція – загалом на 5,6 млн. грн., транспортні засоби – на 1,2 млн. грн.,  промислові товари, сировина й матеріали - майже 163 тис. гривень. 

За даний період 194 справи про порушення митних правил розглянуто керівництвом митниці. При цьому на порушників накладено штрафів на суму 3,7 млн. грн., до бюджету вже сплачено понад 664 тис. гривень. 

Митниками скеровано на розгляд суду 34 справи на загальну суму понад 4 млн. гривень. Судами винесено рішення у 20 справах, застосовано конфіскацію безпосередніх предметів правопорушення  на суму понад 772 тис. грн., накладено штрафів близько 7 млн. грн., до бюджету сплачено 157 тис. гривень.

До органів досудового розслідування направлено 12 повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини