Апеляційний суд підтримав правову позицію прокурора про необхідність посилення покарання за 3 епізоди викрадення чужого майна
Вироком Бахмацького районного суду від 30.03.2016 жителя м. Батурин визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна, поєднане з проникненням у приміщення чи сховище) і призначено покарання у виді позбавлення волі строком 3 роки.
На підставі ст. 75 КК України правопорушника звільнено від відбування покарання з іспитовим строком 2 роки.
Встановлено, що обвинувачений упродовж жовтня-листопада 2015 року та січня 2016 року з метою незаконного заволодіння майном проникав до господарських приміщень пенсіонерів та скоював крадіжки належного їм майна.
Не погоджуючись із ухваленим вироком, прокурором подано апеляційну скаргу про його скасування через невідповідність призначеного покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого внаслідок м’якості.
Під час апеляційного розгляду прокурор довів, що підсудний раніше тричі притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення умисних злочинів проти власності, не працює та не вживає жодних заходів щодо працевлаштування, а свій матеріальний стан покращує шляхом вчинення злочинів.
Також апеляційний суд погодився з твердженнями прокурора про не врахування судом першої інстанції обтяжуючих покарання обставин – рецидиву злочину та вчинення злочину щодо особи похилого віку.
Вироком апеляційний суду зловмисника засуджено до 3 років позбавлення волі.
Вирок набрав законної сили.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.