Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 03:54:54

До Чернігова завітали учні-екскурсоводи з усієї України

21.03.2018   13:32Агенцiя

Позмагатися за звання найкращого у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу» до Чернігова приїхали 25 команд-учасниць з усієї України.

Проходить захід з 20 по 22 березня. Офіційне відкриття відбулося вчора, 20 березня, у Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва.

Організатори конкурсу — Міністерство освіти і науки України, Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації.

Заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова: «Мені дуже приємно вітати у цій залі представників з усієї України — молодих краєзнавців, які своєю справою роблять внесок у збереження духовної спадщини українського народу, рідного краю зокрема. Впевнена, що знайомство з нашим древнім містом для кожного з вас стане своєрідним відкриттям, історичним уроком, адже Чернігівщині є чим похвалитися. У цьому ви переконаєтесь, відвідавши музеї міста та визначні пам’ятки національного значення».

Заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, голова журі конкурсу Дмитро Омельченко: «Музейна справа нелегка. Хто став на цю стежку, має розуміти всю складність та відповідальність роботи. З іншого боку — це надзвичайно цікаво. Адже і досі відкриваються зовсім невідомі сторінки історії або ті, які довгий час намагалися стерти з пам’яті українців. Наше завдання — не тільки зберегти національно-культурне та історичне надбання, а й передати його майбутньому поколінню, виховати у нього повагу до свого рідного краю. Переконаний, що подібні конкурси допоможуть нам у цьому та сприятимуть розвитку музейної справи в освітніх закладах».

Конкурс проходитиме на базі трьох музеїв Чернігова: обласного історичного імені В.В. Тарновського, військово-історичного та музея-заповідника Михайла Коцюбинського. Учасники зможуть продемонструвати не тільки свої знання, а й вміння екскурсовода.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини