Відбулося відкриття звітної виставки світлин Чернігівського обласного народного аматорського фотоклубу "Чернігів"
19 березня в Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулося відкриття звітної виставки світлин Чернігівського обласного народного аматорського фотоклубу "Чернігів".
Організований понад 30 років тому, фотоклуб займається пропагандою фотомистецтва, навчанням та підтримкою аматорів міста й області. Щоденні радості, особливості та красу повсякденності, що ховаються від ока пересічного перехожого, нелегке життя тварин – усі ці миттєвості можуть побачити фотомайстри й показати кожному з нас.
Члени фотоклубу постійно беруть участь у міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах і виставках.
На підсумковій звітній фотовиставці представлено близько 50 різножанрових робіт – портрети, натюрморти, пейзажі, а також – історичні місця Чернігівщини, красиві морські, міські та гірські ландшафти.
Юлія Солонець, директор Обласного центру народної творчості Чернігівської обласної ради зазначила, що кожен митець фотоклубу дивиться на світ своїм особливим поглядом. І щоразу роботи членів клубу вражають новими оригінальними підходами до фотографії як мистецтва.
Голова Чернігівського обласного народного аматорського фотоклубу "Чернігів" Микола Дульцев зазначив: "Для кожного з членів клубу фотомистецтво – це безкінечний шлях, що захоплює та веде за собою. Для нас саме життя – це невичерпне джерело натхнення". Запрошуючи молодь поповнювати ряди фотоклубу, він наголосив, що в житті багато прекрасного і варто зупиняти ці чарівні миттєвості та ділитися ними з іншими.
Чернігівська поетеса та художниця Тетяна Тимошенко привітала членів фотоклубу з відкриттям чудової виставки й подарувала присутнім емоційні та натхненні вірші.
Віктор Величко, чернігівський мистецтвознавець, член Чернігівського обласного народного аматорського фотоклубу "Чернігів", розповів про основні напрями фотомистецтва, що представлені на виставці, та провів гостям заходу імпровізовану екскурсію, яку присутні із задоволенням прослухали.
"Фактично, фотоклуб має понад 50-літню історію. Започаткував він свою діяльність ще у 60-ті роки. З того часу в редакції "Деснянської правди" проводилися творчі зустрічі чернігівських фотографів, які спілкувалися та ділилися досвідом. Після деякої перерви в роботі, у 80-ті роки фотоклуб відродився та почав активну діяльність.
Серед існуючих на Чернігівщині фотоклубів, саме наш – на сьогодні єдиний, що має високу назву "народний аматорський". Це є своєрідною сходинкою, яка піднімає якість творчості учасників клубу.
Від імені всіх учасників фотоклубу хочу висловити велику подяку адміністрації та працівникам відділу мистецтв бібліотеки за активну допомогу в організації та проведенні виставки".
Враження молоді від фотовиставки висловила Марина Воскресенська, студентка І курсу Чернігівського базового медичного коледжу: "Мене дуже вразила виставка та гарні світлини. Особливо сподобалося силуетне фото на Валу за свою незвичність та художню оригінальність.
Привертає увагу і натюрморт з лимоном. Кожна світлина по-своєму особлива, відчувається різноплановий та нестандартний підхід майстрів до творчості. Мої друзі, зі свого боку, вподобали гарні краєвиди і пейзажі. Роботи митців надихнули мене, і маю бажання в майбутньому вступити до фотоклубу "Чернігів"!".
Виставка стане цікавою для жителів та гостей міста. Кожен з відвідувачів знайде світлину до душі та отримає заряд позитивних емоцій і гарного настрою від перегляду робіт чернігівських фотомайстрів.
Останні новини Чернігівщини
Написати бізнес-план допоможуть в офісах «Зроблено в Україні» 13:44
Безкоштовно, оперативно та якісно — саме так в офісах підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні» допомагають майбутнім підприємцям зробити перший крок до власної справи.
Про партнерство у відновленні – на зустрічі з представниками УВКБ ООН та МЗС Німеччини 14:10
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Генеральною директоркою з питань запобігання кризам, стабілізації, миробудування та гуманітарної допомоги МЗС Німеччини Юлією Монар та заступником
Інформація для мешканців щодо роботи міського контакт-центру 13:36
До відома мешканців міста Чернігова! Повідомляємо, що в роботі міського контакт-центру тривають організаційні оновлення.
Чернігівські біатлоністи серед призерів чемпіонату України 13:15
З 16 березня у селі Поляниця Івано-Франківської області триває чемпіонат України з біатлону (чоловіки, жінки).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 12:44
26 березня близько 19-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Кіпті-Глухів-Бачівськ сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода.