Рятувальники вивільнили з деформованого у ДТП автомобіля 27 річного водія
19 березня о 17:28 до Служби порятунку "101" у Бобровицькому районі надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду в с. Марківці.
Внаслідок зіткнення автомобіля "Mercedes Benz Sprinter" з вантажним автомобілем "КАМАЗ", 27-річного водія Мерседесу затисло деформованими конструкціями транспортного засобу.
Для проведення аварійно-рятувальних робіт та деблокування постраждалого залучались рятувальники 15-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Бобровиця у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниці спеціальної техніки.
Надзвичайники вивільнили чоловіка та передали медичним працівникам.
Каретою швидкої медичної допомоги постраждалого з травмами різного ступеню тяжкості було доставлено до Бобровицької центральної районної лікарні.
Управління ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.