Упродовж доби вогнеборці ліквідували 4 пожежі у житловому секторі громадян
Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 4 пожежі, що виникли у житловому секторі громадян з причин порушення правил монтажу та експлуатації нагрівальних печей і димарів, необережного поводження з вогнем та підпалу.
18 березня о 15:10 у с. Билка Коропського району внаслідок підпалу виникла пожежа нежитлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни та майно. По факту пожежі правоохоронними органами проводиться розслідування.
Того ж дня о 16:05 у селі Петрики Ріпкинського району виникла пожежа житлового будинку. Причиною загоряння послужив недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей і димарів.
У селищі Олишівка Чернігівського району о 18:23 внаслідок електростатичного розряду виникло займання на фланці газового стояку приватного житлового будинку.
Цієї ж ночі о 22:48 рятувальникам надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі в с. Шестовиця Чернігівського району. Причиною виникнення пожежі послужила необережність господаря у поводженні з вогнем.
Управління ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.
«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06
П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.
48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03
Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.
На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02
10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.