Співробітники УСБУ затримали податківця "на гарячому"
20 червня ц.р. на Чернігівщині співробітники СБУ викрили протиправну діяльність працівника обласного управління податкової міліції ДПС, який вимагав та отримав хабара від місцевого приватного підприємця.
Встановлено, що службова особа вимагала від представника комерційної структури 73 тисячі гривень за сприяння у знятті арешту з банківського рахунку підприємства.
Співробітники УСБУ затримали податківця "на гарячому" під час отримання ним обумовленої суми хабара.
За матеріалами СБУ обласною прокуратурою порушено кримінальну справу за ч.3 ст.368 (одержання хабара, поєднане з вимаганням) Кримінального кодексу України. Покарання, передбачене законодавством за вчинення такого злочину - позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років.
Стосовно затриманого обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Триває слідство.
Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.