Господарським судом відмовлено у задоволенні позову про стягнення 40 тис. грн. з бюджету на користь приватного товариства
Прокуратурою області проводиться постійна робота щодо захисту державних інтересів шляхом вступу у розгляд судових справ про стягнення коштів з держави.
Моніторингом судових рішень установлено, що у провадженні господарського суду області перебуває справа за позовом суб’єкта господарювання про стягнення за рахунок коштів Державного бюджету України шкоди, завданої діями державного органу.
З метою представництва інтересів держави та упередження стягнення значної суми коштів з бюджету прокуратурою області здійснено вступ у розгляд даної справи та забезпечено участь у суді.
Наданими прокурором доказами доведено безпідставність заявлених вимог, оскільки попередніми рішеннями судів позивачу обґрунтовано відмовлено у визнанні протиправним та скасуванні рішення контролюючого органу, на підставі якого застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафу за порушення трудового законодавства.
За результатами розгляду справи, рішенням суду від 27.02.2018 у задоволенні заявлених вимог відмовлено.
Завдяки принциповій та послідовній позиції прокурора, яким реалізовано повноваження на вступ у розгляд справи упереджено незаконне стягнення з Державного бюджету України 40 тис. грн.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.