Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 06:22:21

Органами прокуратури вжито заходів до перерахунку в бюджет територіальної громади понад 80 тис. грн.

06.03.2018   07:56

Діяльність органів прокуратури області у бюджетній сфері залишається одним із пріоритетів в роботі, насамперед при реалізації представницьких повноважень.

Відповідно до положень Цивільного кодексу України органи місцевого самоврядування у випадку відсутності спадкоємців померлої особи зобов’язані звертатися до суду із заявами про визнання спадщини відумерлою та у подальшому забезпечувати передачу коштів або майна територіальній громаді.

Разом з цим, органами місцевого самоврядування заходи з переоформлення коштів, які залишаються на рахунках померлих осіб, протягом тривалого часу не вживаються, внаслідок чого втрачається можливість додаткового наповнення бюджету.

Зокрема, керівником Бахмацької місцевої прокуратури за результатами вивчення з цих питань встановлено залишки невикористаних коштів на рахунках померлих утриманців психоневрологічного інтернату.

За результатами проведеної роботи до суду пред'явлено заяви про визнання спадщини таких осіб відумерлою з метою перерахування до місцевого бюджету понад 80 тис. грн.

Робота з цих питань триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області
 

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50

Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.

На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39

У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.

На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47

Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.

Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35

26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини