Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 08:04:44

У регіональній прокуратурі відбувся семінар з питань практичного застосування змін до процесуальних кодексів

05.03.2018   07:53Агенцiя

У прокуратурі Чернігівської області відбувся навчально-практичний семінар щодо проблемних питань практичного застосування Закону України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» від 03.10.2017 № 2147.

У роботі семінару взяли участь науковці Національної академії прокуратури України, Національної академії внутрішніх справ працівники апарату прокуратури області, керівники та прокурори місцевих прокуратур, керівники оперативних та слідчих підрозділів органів поліції, служби безпеки та фіскальної служби.

У своїх виступах доповідачі поінформували учасників про проблеми практичного застосування змін до кримінального процесуального законодавства України, зокрема, щодо призначення та проведення експертиз, застосування заходів забезпечення кримінального провадження.

На семінарі обговорено також новели Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та особливості здійснення представницьких повноважень органів прокуратури в умовах законодавчих змін, передусім у сферах державної та комунальної власності, земельних правовідносин, використання бюджетних коштів.

Захід пройшов у формі живого діалогу, у його ході учасники  обмінювалися думками та ділилися досвідом.
                                                            

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.