Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 вересня, 19:01:19

В облраді обговорені проблемні питання покращення протипожежного захисту соціальних закладів області

02.03.2018   07:39Агенцiя

1 березня у Чернігівські обласній раді відбулась розширена нарада з питань покращення протипожежного захисту в закладах освіти, охорони здоров'я, відпочинку та оздоровлення, будинках для людей похилого віку та осіб з інвалідністю державної й комунальної форм власності.

Під час засідання тимчасово виконуючий обов'язки начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям УДСНС України у Чернігівській області підполковник служби цивільного захисту Родіон Лігун під час свого виступу довів присутнім, що інспекторським складом Управління проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки у 1078 закладах, з них: 964 дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах; 68 закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням; 26 будинках для людей похилого віку та інвалідів і 20 закладах відпочинку та оздоровлення державної і комунальної форми власності. За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 1088 керівників закладів та відповідальних посадових осіб. Також до Чернігівського окружного адміністративного суду подано 38 позовних заяв про застосування заходів реагування щодо державного нагляду (контролю) у вигляді повного або часткового зупинення експлуатації будівель, споруд та приміщень.

Крім того, було зазначено, що такий стан справ обумовлений відсутністю належного фінансового й матеріально-технічного забезпечення, тож гострота проблем вимагає вжиття невідкладних організаційних та превентивних заходів з боку органів державної влади та місцевого самоврядування для покращання протипожежного захисту вищезазначених об'єктів.

На завершення розширеної наради обговорені проблемні питання та пропозиції щодо приведення закладів освіти, охорони здоров'я, відпочинку та оздоровлення, будинків для людей похилого віку та осіб з інвалідністю у належний протипожежний стан.
 

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв 15:19

Студенти Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського піаністи Дар’я Пирогова та Дмитро Кравець взяли участь у новій концертній програмі, яку представив глядачам Академічний симфонічний оркестр «Філармонія» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сукача.

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні 14:32

Закликає служба зайнятості сучасну молодь. А також радить завчасно, ще в середніх та старших класах, замислитися про професійне майбутнє, обрати потрібну на ринку праці професію, і стати справжнім професіоналом своєї справи.

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку 12:40

Про перші успіхи та складнощі в реалізації стратегії розвитку Сосницької об’єднаної територіальної громади мова йшла під час консультації, яку проводив Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання 12:36

19 вересня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради розглянув пропозиції щодо встановлення норм споживання теплової енергії на потреби споживачів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:47

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини