Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 21:22:23

В облраді обговорені проблемні питання покращення протипожежного захисту соціальних закладів області

02.03.2018   07:39Агенцiя

1 березня у Чернігівські обласній раді відбулась розширена нарада з питань покращення протипожежного захисту в закладах освіти, охорони здоров'я, відпочинку та оздоровлення, будинках для людей похилого віку та осіб з інвалідністю державної й комунальної форм власності.

Під час засідання тимчасово виконуючий обов'язки начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям УДСНС України у Чернігівській області підполковник служби цивільного захисту Родіон Лігун під час свого виступу довів присутнім, що інспекторським складом Управління проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки у 1078 закладах, з них: 964 дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах; 68 закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням; 26 будинках для людей похилого віку та інвалідів і 20 закладах відпочинку та оздоровлення державної і комунальної форми власності. За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 1088 керівників закладів та відповідальних посадових осіб. Також до Чернігівського окружного адміністративного суду подано 38 позовних заяв про застосування заходів реагування щодо державного нагляду (контролю) у вигляді повного або часткового зупинення експлуатації будівель, споруд та приміщень.

Крім того, було зазначено, що такий стан справ обумовлений відсутністю належного фінансового й матеріально-технічного забезпечення, тож гострота проблем вимагає вжиття невідкладних організаційних та превентивних заходів з боку органів державної влади та місцевого самоврядування для покращання протипожежного захисту вищезазначених об'єктів.

На завершення розширеної наради обговорені проблемні питання та пропозиції щодо приведення закладів освіти, охорони здоров'я, відпочинку та оздоровлення, будинків для людей похилого віку та осіб з інвалідністю у належний протипожежний стан.
 

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Особливості проходження державної служби

Особливості проходження державної служби 17:36

обговорювали 29 вересня під час третього заняття за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Управління персоналом в органах державної виконавчої влади" в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів для начальників відділів (завідувачів секторів) управління персоналом структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апарату районних державних адміністрацій, на яких покладено обов’язки щодо здійснення кадрової роботи.

Виявлено 100 нових випадків COVID-19

Виявлено 100 нових випадків COVID-19 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 вересня в області зафіксовано 100 нових випадків COVID-19.

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини