Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 12:45:43

Діти-сироти отримали житло в Чернігові

28.02.2018   10:36Агенцiя

27 лютого ще троє жителів Чернігова з числа сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали ордери та ключі від свого першого – соціального житла.

Сирітство як явище існує в кожній країні, а забезпечення житлом найбільш вразливих категорій громадян – відповідальністю будь-якої спільноти. Турботу про них проявляє й держава – зокрема, у сфері захисту житлових прав.

У 2017 році, ледве не вперше за роки незалежності, відповідно до постанови Кабінету міністрів України, виділено кошти з Державного бюджету на придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам із їх числа.

У свою чергу за спільної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації і Чернігівської міської ради, троє молодих людей отримали ордери на соціальне житлове приміщення і ключі від кімнат.

Відтепер у будинку на вулиці Стрілецькій, 94 проживатимуть: Олександр Ануфрієв, що має інвалідність по зору; студентка Ніжинського держуніверситету ім. М. Гоголя Валерія Тимошенко і курсантка Харківського національного університету внутрішніх справ Сніжана Ткаченко. Цьогоріч дівчата закінчують навчання у вишах.

Привітали молодих людей з цією знаковою подією, зокрема, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко і в. о. першого заступника голови Чернігівської ОДА Юлія Свириденко.

Питання забезпечення дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування житлом поступово розв’язується – минулого року за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету в розмірі 5701,681 тис. грн.. у Сосницькому районі, Козельці та Чернігові придбано п’ять житлових приміщень, що дасть змогу забезпечити соціальним житлом 13 людей.

У бюджет Чернігова було розподілено 5326,560 тис. грн., що дало можливість придбати три квартири у новобудовах, одна з яких уже прийняла новоселів.

У 2018 році на створення дитячих будинків сімейного типу і забезпечення житлом дітей-сиріт із Державного бюджету Чернігівщині виділено субвенцію 16401,3 тис. грн., розподіл якої відбудеться після затвердження Кабміном порядку її надання.

Не стоять осторонь забезпечення житлом дітей-сиріт і місцеві органи влади. Впродовж 2017 року з місцевих бюджетів усіх рівнів у Бахмацькому, Городнянському, Ічнянському, Козелецькому, Коропському, Ніжинському, Новгород-Сіверському, Сновському, Сосницькому районах на придбання 11 житлових приміщень для 12 громадян спрямовано 1103,355 тис. грн., двом особам виділено житло за рахунок власного житлового фонду (м. Новгород-Сіверський), трьом надано допомогу в розмірі 51 тис. грн.. для ремонтних робіт (Бобровицький і Куликівський райони).


Прес-служба облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини