Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 20:15:15

СБУ викрила розкрадання сировини з нафтопроводу

28.02.2018   08:47Агенцiя

Співробітники Служби безпеки України у рамках комплексу заходів із захисту критичної інфраструктури у сфері паливно-енергетичного комплексу у взаємодії зі службою безпеки нафтогазовидобувного управління «Чернігівнафтогаз» викрили на Чернігівщині розкрадання сировини з нафтопроводу.

Правоохоронці встановили, що вріз для перекачування нафти зловмисники облаштували на ділянці нафтопроводу «Талалаївка-Гнідинці», яка належить ПАТ «Укрнафта».

Викрадачі незаконно відбирали сировину та за допомогою вантажівок з цистернами вивозили для реалізації за межі регіону.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 292 Кримінального кодексу України, встановлюються особи, причетні до облаштування незаконного врізу.


Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40

Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.

8 січня: цей день в Україні і світі

8 січня: цей день в Україні і світі 08:31

День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини