Призупинено діяльність стаціонарних джерел викидів забруднюючих речовин
На Чернігівщині за порушення природоохоронного законодавства призупинено діяльність стаціонарних джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря та експлуатацію дев’яти артезіанських свердловин
Під час планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ “Березнянський” (смт Березна, Менський район, Чернігівська область) Державна екологічна інспекція в Чернігівській області виявила порушення вимог ст. ст. 44, 49 Водного кодексу України, ст. ст. 10, 11 Закону України “Про охорону атмосферного повітря” та ст. 51 Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища”.
Встановлено, що на ТОВ “Березнянський” наявні стаціонарні джерела викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря: автозаправна станція, газовий котел марки “Вулкан 20”, викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від яких підприємством здійснюються без відповідного дозволу.
Споруди для очищення зливових вод від нафтопродуктів на автозаправній станції відсутні, що створює загрозу забруднення прилеглої території.
Для задоволення виробничих та господарсько-побутових потреб у воді підприємством використовуються 9 (дев’ять) артезіанських свердловин, які розташовані у смт Березна та х. Булавчин Менського району. Підприємство здійснює забір підземних вод з артезіанських свердловин без дозволу на спеціальне водокористування.
У зв’язку з виявленими порушеннями, діяльність стаціонарних джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря (автозаправна станція, газовий котел марки “Вулкан 20”) та експлуатація дев’яти артезіанських свердловин ТОВ “Березнянський” забороняється законом і підлягає безумовному зупиненню.
Рішення щодо відновлення діяльності може бути прийняте з письмового дозволу Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області за умови усунення порушень вимог природоохоронного законодавства.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».