Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 листопада, 12:41:34

На Чернігівщині відсутні випадки африканської чуми свиней

22.02.2018   08:37Агенцiя

Про це повідомив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в області Юрій Павлішен під час засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації.

Серед розглянутих питань – ситуація з африканською чумою свиней в регіоні та відпрацювання механізму проведення відстрілу дикої перелітної птиці для дослідження на пташиний грип.

– Загалом в Україні збитки вітчизняного свинарства від поширення АЧС склали більше 200 мільйонів гривень. На сьогодні в нашій області за знищених через африканську чуму свиней тварин господарствам відшкодовано понад мільйон гривень. Наразі Чернігівщина є благополучною щодо цього захворювання, – зазначив Юрій Павлішен.

Окрім продовження превентивних заходів у господарствах, комісія вирішила забезпечувати проведення депопуляції диких кабанів на неблагополучних територіях, зонах захисту та нагляду, незалежно від сезону та затверджених лімітів на полювання.

Цей процес обов’язково контролюватиметься територіальними органами Головного управління Держпродспоживслужби в області, обласного управління лісового та мисливського господарства, Державної екологічної інспекції в області та користувачами мисливських угідь, а також представниками національних природних, регіональних ландшафтних і дендрологічних парків загальнодержавного значення, якщо диких тварин відстрілюватимуть на їх території.

Крім того, очільник Головного управління Держпродспоживслужби в області повідомив, що з метою відбору проб біоматеріалів для проведення моніторингових досліджень на Чернігівщині проводитиметься відстріл дикої перелітної птиці. Аби не допустити розповсюдження пташиного грипу на території області.

З урахуванням фактичної міграції диких перелітних птахів, заходи з їх відстрілу заплановані на другу і третю декади березня.

 
За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Представники Держпродспоживслужби вивчали інформаційні технології

Представники Держпродспоживслужби вивчали інформаційні технології 12:18

Про формування планів протиепізоотичних заходів профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2020 рік з використанням спеціального програмного забезпечення та активізацію процесу ідентифікації і реєстрації тварин йшлося під час наради в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:59

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:47

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 19 листопада до 8:00 20 листопада 2019 року.

Чернігів піднімає планку мінімальної нарахованої зарплати працівникам усіх структур міста до 5,5 тис. грн

Чернігів піднімає планку мінімальної нарахованої зарплати працівникам усіх структур міста до 5,5 тис. грн 08:37

Місто Чернігів з початку наступного року встановлює мінімальні зарплати з нарахуваннями для всіх категорій працівників – що на комунальних підприємствах, що в бюджетній сфері – на рівні 5 з половиною тисяч гривень.

Розпочато розробку Почесної відзнаки жителів та уродженців області

Розпочато розробку Почесної відзнаки жителів та уродженців області 08:22

19 листопада відбулося засідання робочої групи з розробки та заснування Почесної відзнаки Чернігівської обласної ради жителів та уродженців області, які взяли участь у захисті незалежності, територіальної цілісності і суверенітету України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини