Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 05:03:33

Призначено нового керівника КП "Паркування та ринок"

14.02.2018   10:11

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав розпорядження стосовно призначення нового керівника комунального підприємства «Паркування та ринок» Чернігівської міської ради.

Підприємство очолив Микола Олександрович Гоголь.

Попередній керівник КП «Паркування та ринок» Олексій Шевченко звільнений по закінченні дії контракту.

 
Гоголь Микола Олександрович 1972 року народження.

За фахом – економіст та інженер-будівельник.

До призначення на посаду директора КП «Паркування та ринок» працював директором регіонального відділення  ТОВ «Гранум-Трейдінг» у Чернігівській області.

Нового керівника підприємства присутнім на традиційній щотижневій розширеній нараді представив Чернігівський міський голова. Одночасно він озвучив вимогу: щоби прибутковість цього комунального підприємства в новому році в порівнянні з минулим зросла на 30%.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини