Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 11:55:57

Кримінальна поліція затримала іноземця, який обкрадав та грабував містян

06.02.2018   12:16

Затриманий поліцією зловмисник не тільки скоїв два десятки злочинів, а вже шість років незаконно проживає в Україні.

До поліції звернувся чернігівець і повідомив, що невідомий чоловік, перебуваючи в квітковому магазині, таємно викрав з каси 530 гривень.
 
Аналогічна заява надходила до правоохоронців тиждень тому, коли в кондитерському магазині зловмисник відкрито заволодів з каси 4000 гривнями. У подібний спосіб були викрадені гроші та планшет ще у двох магазинах. Характер та спосіб скоєння злочинів свідчив про те, що діяла у всіх випадках одна й та сама особа.

В ході проведення розшукових заходів кримінальна поліція Чернігівського відділу поліції встановила особу грабіжника-крадія та затримала його. Зловмисником виявився 29-річний непрацюючий громадянин Молдови, раніше судимий на батьківщині за незаконне зберігання наркотиків.

В ході подальшої перевірки оперативники встановили, що чоловік заїхав в Україну ще в 2012 році та незаконно проживав на півдні. У серпні минулого року він познайомився з чернігівцем, який запросив його до себе.

Але коли іноземець приїхав до міста, знайомий перестав виходити на зв'язок. Ця неприємність не завадила іноземцю винайняти квартиру, а в подальшому оселитися у нового знайомого. Після чого "гастролер" почав займатися крадіжками та пограбуваннями в Чернігові. Лиходій заходив до магазинів і доки продавці відволікалися, забирав виручку з каси. Також в одному з магазині замість виручки він забрав планшет.

Наразі іноземець затриманий та в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України поміщений до ізолятора тимчасового тримання. Поліцією встановлена причетність іноземця до майже двадцяти крадіжок та грабежів, скоєних у Чернігові.

Інформація про події внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальні провадження за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж) - карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років, та частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) - карається позбавленням волі на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування. Іноземець перевіряється причетність до інших злочинів на території обласного центру.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07

Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.