Упродовж доби на Чернігівщини ліквідували 3 пожежі у житловому секторі
Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 3 пожежі у приватному житловому секторі громадян. Причинами їх виникнення послужили порушення правил пожежної безпеки при улаштуванні та експлуатації нагрівальних печей і димарів, а також несправність електромережі, що спричинила коротке замкнення.
29 січня об 11:07 до оперативно-координаційного центру УДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу нежитлового будинку по вул. Новій у с. Боромики Чернігівського району. На місце пригоди оперативно прибули відділення рятувальників з селища Седнева та м. Чернігова. Вогнеборці о 12:00 локалізували, а о 13:09 остаточно ліквідували загоряння. Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено покрівлю, стіни будинку та майно господарів. Всього до гасіння пожежі залучалися 5 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки.
Того ж дня о 16:36 у с. Сезьки, Ічнянського району сталася пожежа приватного житлового будинку. Вогнем пошкоджено стіни будівлі та майно. До гасіння пожежі залучалося 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця техніки 23-ої Державної пожежно-рятувальної частини.
Також 29 січня о 19:44 до Служби порятунку "101" у Бобровицькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку по вул. Польовій с. Кобижча На місце пригоди оперативно прибуло відділення 15-ої Державної пожежно-рятувальної частини райцентру та місцева пожежна команда с. Кобижча. Спільними діями вогнеборці о 20:40 локалізували, а о 22:00 остаточно ліквідували загоряння. Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю та перекриття будівлі, пошкоджено стіни та майно господарів. Причиною виникнення пожежі послужило коротке замкнення електромережі.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.
Поліція Чернігівщини інформує про альтернативні способи звернення громадян по допомогу через мобільні застосунки 13:17
Через блекаути громадяни не завжди мають можливість зателефонувати на спецлінію 102 чи до інших екстрених служб. У таких випадках поліцейські Чернігівщини інформують про альтернативні канали зв’язку, зокрема мобільні застосунки «112 Ukraine», «Крила», які дають змогу швидко повідомити про подію та отримати допомогу.