Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 21:44:58

Органами прокуратури області активно реагують на порушення при використанні державного та комунального майна

30.01.2018   07:54Агенцiя

Органами прокуратури області у 2017 році забезпечено дієве реагування на факти порушення державних інтересів при використанні суб’єктами господарювання державного та комунального майна.

Так, у сфері державної та комунальної власності у 2017 році задоволено 66 позовів на понад 7,5 млн грн, ще 735 відшкодовано відповідачами добровільно за закритими справами. Реально виконано, з урахуванням позовів минулих років, на 45,6 млн грн.

В судовому порядку прокурорами ініціювалося повернення у розпорядження держави майна, що незаконно вибуло у приватну власність, скасування рішень про державну реєстрацію об’єктів нерухомості, стягнення заборгованості з орендної плати та інші.

Зокрема, реалізуючи функцію представництва інтересів держави в суді, прокуратура звернулася до господарського суду Чернігівської області з позовною заявою до суб’єкта господарювання про усунення перешкод у користуванні майном загальною площею понад 3 тис м2, що належать на праві господарського відання одному із дослідних господарств Національної академії аграрних наук  України, та стягнення упущеної вигоди.

Позов задоволено судами першої та апеляційної інстанції. Наразі, частина об’єктів нерухомості загальною площею понад 1600 м2  вартістю близько 1,2 млн грн вже повернута у розпорядження державного підприємства. Подальший хід виконання рішення суду перебуває на контролі регіональної прокуратури.

Також, за позовом прокурора скасовано державну реєстрацію права власності за приватною структурою приміщення кафе площею 360 м2 , що знаходиться в  смт. Холми Корюківського району, проведену на підставі недійсних документів.

Також, Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов прокурора про скасування реєстрації права власності на об’єкт незавершеного будівництва в історичній частині міста Чернігова на території архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

Робота з цих питань продовжується.

 

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини