Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 05:10:48

В області затримки виплати заробітної плати у сфері охорони здоров'я та освіти не має

27.01.2018   08:49Агенцiя

Проведено перевірку причин виникнення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я та освіти Чернігівської області.

З 19 по 25 січня тимчасовою міжвідомчою робочою групою, створеною наказом Міжрегіонального управління НАДС у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях, у складі представників  Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області, Департаменту фінансів Чернігівської облдержадміністрації, Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації проведено перевірку причин виникнення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я та освіти Чернігівської області.

Перевірку проведено на виконання пункту 5 розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.12.2017 №935-р «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів на 2017 рік, та розподіл стабілізаційної дотації з державного бюджету місцевим бюджетам між обласними бюджетами».

За результатами перевірки встановлено, що в області постійно виникає нестача коштів на виплату заробітної плати та енергоносіїв у бюджетних установах та несвоєчасна їх оплата.

Дане питання, як правило, вирішується за рахунок мобілізації власних ресурсів місцевих бюджетів та додаткових трансфертів з державного бюджету.

В результаті заробітна плата працівникам медичних установ Чернігівської області за 2017 рік виплачена у повному обсязі, заборгованість із зазначених виплат станом на 1 січня 2018 року відсутня.


За інформацією Міжрегіонального управління НАДС у м.Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області виявлено 49 нових випадків COVID-19, з них 19 у Чернігові

У Чернігівській області виявлено 49 нових випадків COVID-19, з них 19 у Чернігові 14:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 19 вересня в області зафіксовано 49 нових випадків COVID-19.

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 14:01

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 19 вересня в Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Відкрито виставку дитячих творів

Відкрито виставку дитячих творів "Намалюй свого Бога". ФОТОрепортаж 10:45

В музеї сучасного мистецтва Пласт-Арт відкрито надзвичайно красиву обласну виставку дитячих творів під назвою "Намалюй свого Бога".

Бобровицький район вийшов із

Бобровицький район вийшов із "червоної" зони карантину 10:33

18 вересня на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було переглянуто рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Експосадовцю Чернігівської ОДА та його спільникам вручили підозру у привласненні понад 800 тис. грн

Експосадовцю Чернігівської ОДА та його спільникам вручили підозру у привласненні понад 800 тис. грн 10:20

Колишньому посадовцю Чернігівської ОДА та його спільникам повідомили про підозру у привласнення понад 800 тис. грн бюджетних коштів. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.