Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 червня, 00:39:54

За апеляцією прокурора місцевого жителя засуджено до 5 років та 6 місяців позбавлення волі за вчинення 40 епізодів злочинів проти власності

27.01.2018   08:45

Апеляційним судом Чернігівської області 23.01.2018 задоволено апеляційну скаргу прокурора та скасовано вирок Деснянського районного суду м. Чернігова стосовно місцевого жителя, який вчинив 39 епізодів крадіжок майна громадян та 1 епізод заволодіння майном шляхом шахрайства на загальну суму понад 67 тис грн, у зв’язку з неправильним застосуванням закону України про кримінальну відповідальність, що призвело до призначення м’якого покарання.

Вироком суду першої інстанції йому призначено покарання у виді позбавлення волі терміном на 4 роки.

Водночас прокурором доведено, що ступінь тяжкості вчинених злочинів, їх кількість, дані щодо особи обвинуваченого, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів проти власності та в період непогашеної судимості знову вчинив тяжкі корисливі злочини, а також наявність інших вироків щодо нього, які не були враховані судом при призначенні покарання, не давали підстав суду призначати покарання, наближене до мінімального за санкцією ч. 3 ст. 185 КК України.

Суд апеляційної інстанції погодився з позицією прокурора та ухвалив вирок, яким обвинуваченому призначено покарання за ч. 3 ст. 185 (крадіжка, вчинена повторно, з проникненням у сховище), ч. 2 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене повторно) у виді позбавлення волі на строк 5 років 6 місяців.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції 15:28

4 червня по Чернігову та області виявлено 36 нових випадків інфікування Covid-19.

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня 14:43

Відповідна постанова № 435 від 3 червня опублікована на Урядовому порталі.

"Прилуки в часі" 12:36

Прилуки – одне з найдревніших міст України, що розкинулося на мальовничих берегах тихоплинної річки Удай. Воно має багату, славну, героїчну та водночас трагічну історію. Цьогоріч місту виповнюється 935 років.

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня 12:14

3 червня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії 12:06

Обговорити питання порядку денного чергового засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА та інші важливі питання 3 червня зібралися члени президії.