Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 19:53:13

Рятувальники отримали сучасну техніку, а також від органів влади сертифікати на закупівлю аварійно-рятувального обладнання

25.01.2018   13:18

24 січня у Новгород-Сіверському районному відділі Управління ДСНС України у Чернігівській області відбулись урочисті заходи з нагоди отримання нового сучасного пожежно-рятувального автомобіля на базі шасі МАЗ.

Крім того, від райдержадміністрації та міськвиконкому рятувальники отримали сертифікати на закупівлю аварійно-рятувального обладнання й паливно-мастильних матеріалів загальною вартістю 95 тисяч гривень.

В урочистостях взяли участь в.о. першого заступника голови Чернігівської облдержадміністрації Юлія Свириденко, в.о. голови райдержадміністрації Руслан Веремієнко, голова міськвиконкому Олег Бондаренко та начальник обласного Управління ДСНС полковник служби цивільного захисту Роман Гордовий.

У своєму виступі Юлія Свириденко підкреслила, що органами влади вживаються усі можливі заходи по забезпеченню цивільного захисту населення і територій, підвищенню рівня безпеки мешканців та гостей області, а також оновленню підрозділів Служби порятунку зразками сучасної техніки й спорядження для оперативного виконання на високому професійному рівні завдань по ліквідації пожеж і надзвичайних ситуацій.

В свою чергу, Роман Гордовий висловив слова вдячності представникам органів влади за постійну підтримку і допомогу по розвитку й вдосконаленню матеріально-технічної бази рятувальників та запевнив, що підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області готові до виконання будь-яких завдань за призначенням.

Після проведення урочистостей, почесні гості оглянули підрозділ, техніку та спорядження.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини