Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 червня, 20:21:23

Про надання медичних та соціальних послуг застрахованим особам Чернігівщини у 2017 році

25.01.2018   10:48Агенцiя

Важливим напрямком діяльності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській областібула роботазпотерпілими на виробництві та по відновлюванню здоров’я застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм.

У 2017 році медико-соціальні послуги отримали419потерпілих на виробництві на загальну суму5 млн.593тис.грн. В середньому витрати на фінансування медичних та соціальних послугсклали 13,3тис.грн. на одного потерпілого, з них 181 потерпілий від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань проліковані в лікувально-профілактичних закладах.Відшкодовано витрат на лікування в сумі 829,0тис.грн, що в середньому склало4,6 тис.грн. на 1 потерпілого.

96 потерпілих забезпечено медикаментами, виробами медичного призначення та лікарськими засобами для лікування в амбулаторно-поліклінічних умовах на загальну суму 598,0 тис. грн. На одного потерпілого середні витрати на придбання ліків та виробів медичного призначення склали понад 6,0 тис. грн., в минулому році - біля 5,0 тис. грн.

Медичну реабілітацію в санаторно-курортнихзакладах отримали 18 потерпілих на виробництві та 60 потерпілих з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва та професійних захворювань оздоровлено в санаторно-курортних закладах України.

Потерпілі внаслідок трудового каліцтва та професійних захворювань з інвалідністю отримували додаткові види допомоги, один або декілька відповідно висновку МСЕК на загальну суму 1 млн. 996 тис.грн., а саме:
-    спеціальний медичний догляд -12потерпілих на суму 410,0тис.грн.;
-    постійний сторонній догляд - 58потерпілих на суму 1,0 млн. грн.;
-    на побутове обслуговування 67потерпілимвиплачено585,0 тис.грн.

Також забезпечено 51 потерпілого технічними та іншими засобами реабілітації, на що було витрачено майже 539,0 тис.грн.
Виплачена компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування в розмірі 26,0тис.грн.89 потерпілим, у 2016році -90 потерпілимвиплачено23,0 тис. грн.

Слуховими апаратами та комплектуючими до них у звітному році забезпечено  3потерпілих на суму 52,4 тис.грн.

Спеціальними засобами пересування (колясками) забезпечено 7 потерпілих з інвалідністю на загальну суму понад  258,0 тис.грн.

Проведено значну роботу по забезпеченню автомобілямипотерпілих з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва. Так,41 потерпілому було безоплатно передано у власність автомобілі після закінчення 10-річного строку експлуатації, які були видані їм Фондом.З них, 35 осіб виявили бажання стати на облік для заміни автомобіля.
На даний час в черзі на отримання автомобіля за рахунок Фонду перебуває 46потерпілих, з них -11 вперше.

З метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі потерпілих з інвалідністю, соціальної адаптації, підняття особистої самодостатності, віри в власні сили, подоланні особистих фізичних меж для подальшої адаптації у суспільство у 2017 році було проведеноV Всеукраїнську спартакіаду «Сила духу».

У м. Чернігові відбулися обласні відбірні змагання на спортивній базі олімпійської підготовки з біатлону та лижного спорту з шести видів спорту: армспорту та гирьового спорту серед чоловіків, бомбаскету серед жінок та чоловіків, дартсу серед жінок та чоловіків, тенісу настільного серед жінок та чоловіків, шахів. В змаганнях брали участь 120 потерпілих на виробництві з усієї області.

Переможці змагань входили до складу обласної команди для участі у фінальних змаганнях спартакіади, яка відбулася у червні місяці в м. Одесі.

За підсумками фінальних змагань у загальнокомандному заліку збірна команда Чернігівської області виборола 11 місце та здобула командний кубок за 3 місце з гирьового спорту завдяки зусиллям Віктора Ігнатовськогоз Менського району (друге місце) та Андрія Колпаковаз м.Чернігова (четверте місце).

Відновлювальним лікуваннямпісля перенесених захворювань і травмв реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів по путівках придбаних за рахунок коштів Фонду соціального страхування України було забезпечено 1 182 застраховані особи на загальну суму 14 млн.191 тис. гривень, з яких 96% успішно відновили здоров’я та стали до роботи відразу після санаторного етапу реабілітації.

                   
Євген Савенко, начальник відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

У Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою 144 випускники отримали свідоцтва про закінчення навчального закладу 10:34

Вже 28-й рік поспіль вони відзначають свій випускний, і навіть в умовах воєнного стану це не стало виключенням. Начальник Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою підполковник Євген Казанін привітав усіх вихованців ліцею та разом з почесними гостями видав свідоцтва про повну загальну середню освіту, а кращим з них дипломи, грамоти і медалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини