Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 18:14:49

Конкурс відеороликів серед студентської молоді Чернігівщини

25.01.2018   09:37Агенцiя

Чи відомо вам, що проблему корупції українці визначають третьою серед найважливіших? При тому, рівень готовності громадян до боротьби з корупцією у Чернігівській області майже такий же, як і по країні в цілому – 32,3%. Громадянська освіта може змінити парадигму існуючого ставлення населення до проблеми корупції з пасивної на активну.

Чернігівський Центр Прав Людини оголошує конкурс антикорупційних відеороликівсеред студентської молоді Чернігівщини.

Мета конкурсу: залучити активну молодь до протидії корупції через просвіту. Ми хочемо зібрати ваші погляди, відчуття, розуміння того, що означає жити без корупції.

Три найкращі відео ролики будуть відзначені спеціальними призами, а всі учасники дипломами відзнаки та заохочувальні призи від Чернігівського Центру Прав Людини.

До участі у конкурсі приймаються  відеоролики, тривалістю не більше 1 хвилини, зняті горизонтально, високої якості (мінімум 1280*720). Ви можете використовувати телефон, камеру чи фотоапарат.
Для того, щоб взяти участь у конкурсі потрібно:
•    викласти відео на файлообмінник або опублікувати на власному каналі YouTube та надіслати нам посилання через аплікаційну формуhttp://bit.ly/2muoVxN,
•    або надіслати ролик електронною поштою на адресу: pravocf@gmail.com(розмір файлу не повинен перевищувати 20Мб., у листі обов’язково зазначити ваші особисті дані, як в аплікаційній формі та заповнити саму аплікаційну формуhttp://bit.ly/2muoVxN, вказавши у графі “Посилання на файлообмінник чи відео”,”Відправлено на пошту”)
•    перебіг конкурсу висвітлюватиметься на публічній сторінці проекту  https://www.facebook.com/razzdolkor/ в соціальній мережі Facebook, тому важливо вподобати її.
Останній день подання робіт – 15 березня 2018 року.

Критерії оцінювання конкурсних робіт:
•    актуальність
•    повнота розкриття теми
•    творчий підхід
•    естетичність роботи
 
Впродовж березня відео будуть публікуватися на YouTube каналах Телерадіокомпанія "Свобода ФМ"та громадської організації Центр Доброчин, на нашому сайті www.pravocn.org.uaта на Facebookсторінціhttps://www.facebook.com/razzdolkor/.

Етапи конкурсу:
•    Подача аплікаційної форми та відеоролику, публікація відео на ресурсах:
25 січня 2018 – 15 березня 2018 року.
•    Оголошення переможців – 30.03.2018року.

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини