Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 червня, 20:42:27

Представники Консультативної місії Європейського Союзу передали обладнання тренінговому центру поліції

25.01.2018   07:51Агенцiя

Спектр переданого обладнання досить широкий – від комп’ютерної техніки й спортивного інвентарю до тактичного спорядження та пральних машин. Все це має покращити рівень комфорту курсантів і позитивно вплинути на їх підготовку.

23 січня у тренінговому центрі Головного управління Нацполіції в Чернігівській області перебував керівник компоненту з питань реформування сектору цивільної безпеки Брайан Ричард.

Заступник начальника ГУНП в Чернігівській області Олександр Потапенко та начальник управління кадрового забезпечення ГУНП Віктор Шанський оглянули з поважним гостем навчальні класи та тренувальні майданчики, тир, а також ознайомилися з умовами навчання і проживання курсантів. Поліцейські навіть встигли приміряти деяку отриману амуніцію.

Керівник компоненту з питань реформування сектору цивільної безпеки Брайан Річард підкреслив, що без належного забезпечення неможливо досягти високого рівня підготовки поліцейських, тому Євросоюз усіляко підтримує шість українських тренінгових центрів поліції, серед яких і чернігівський.

Брайан Річард пообіцяв, що обов’язково приїде в центр пізніше аби пересвідчитися як надана комп’ютерна та побутова техніка, а також спортивне спорядження поліпшили умови проведення тренінгів для поліцейських та підвищили їх професійний рівень.

У свою чергу заступник начальника ГУНП Олександр Потапенко відзначив: «В рамках програми міжнародної місії минулого року проводився аналіз потреб українських тренінгових центрів поліції. Завдяки тому, що ми зберегли та навіть покращили свій викладацький колектив, ми потрапили до числа тренінгових центрів, в яких проводилися теоретичні і практичні навчання викладачами канадської місії. Ми вдячні нашим європейським колегам, які побачили й оцінили наші зусилля з організації навчального процесу та допомогли технікою і обладнанням. Завдяки цьому навчальний процес у центрі стане більш комфортним, отримана техніка значно покращить роботу та підготовку поліцейських за світовими стандартами. Також ми сподіваємося на подальшу співпрацю з Консультативною місією».

Аналогічний перелік устаткування від Консультативної місії ЄС найближчим часом отримують також тренінгові центри Нацполіції у Вінниці, Полтаві, Херсоні та Черкасах.

 
Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

У Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою 144 випускники отримали свідоцтва про закінчення навчального закладу 10:34

Вже 28-й рік поспіль вони відзначають свій випускний, і навіть в умовах воєнного стану це не стало виключенням. Начальник Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою підполковник Євген Казанін привітав усіх вихованців ліцею та разом з почесними гостями видав свідоцтва про повну загальну середню освіту, а кращим з них дипломи, грамоти і медалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини