Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 17:41:15

Вогнеборці ліквідували 2 пожежі, що виникли внаслідок порушення правил монтажу нагрівальних печей і димарів

24.01.2018   07:41Агенцiя

Упродовж минулої доби на території Чернігівської області виникло 2 пожежі. У обох випадках причинами загорянь послужило порушення правил пожежної безпеки при монтажі нагрівальних печей і димарів.

23 січня о 00:01 у Чернігові до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку у приватному секторі, що по вул. Рахматуліна.

За викликом до місця події прибуло відділення 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста. На той час вогонь охопив одну з кімнат помешкання на першому поверсі будинку. Професійними діями рятувальників загоряння о 00:29 було локалізовано та о 01:12 остаточно ліквідовано, не допущено розповсюдження вогню на інші кімнати житлового будинку.

У с. Вертіївка Ніжинського району о 01:59 виникла пожежа житлового будинку. За викликом на місце події прибули вогнеборці місцевої пожежної команди та черговий караул 16-ої Державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України у Чернігівській області. Оцінивши складність ситуації, рятувальники залучили ще дві пожежні команди з сіл Мала та Велика Кошелівки. Спільними діями вогнеборців пожежу о 02:46 було локалізовано, а о 08:00 ліквідовано. В ході гасіння рятувальники не допустили розповсюдження вогню на розташовану поруч споруду господарського призначення. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. На щастя, ніхто з мешканців не постраждав.
 

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45

За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).

На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44

Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини