"BMW" "DAF" і "Mercedes" не пройшли прикордонний контроль
Співробітники Держприкордонслужби виявили три транспортних засоби, які перебували у міжнародному розшуку.
Сьогодні вночі до пунктів пропуску «Краківець» та «Нові Яриловичі прибув автомобіль «BMW» та вантажівка «DAF» 2002 і 2003 років випуску відповідно. Під час здійснення заходів прикордонного контролю на транспортні засоби болгарської та української реєстрації спрацювала база даних Інтерполу. Як з’ясували прикордонники Мостиського й Чернігівського загонів, іномарка була викрадена на території Німеччини, а причеп до вантажного автомобіля – у Польщі.
Крім того, учора в пункт пропуску «Ужгород», на в’їзд в Україну, прибув автомобіль «Mercedes» 2003 року випуску під керуванням громадянина Чехії. У ході перевірки іномарки також відбулось спрацювання міжнародної бази даних. Вказану автівку чеської реєстрації розшукували правоохоронні органи Бельгії.
Наразі, по всім трьом фактам поінформовано чергового Укрбюро Інтерполу в м.Київ. Транспортні засоби передано працівникам Національної поліції.
Останні новини Чернігівщини
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.
В Україні діє оновлений Календар профілактичних щеплень: що змінилось 08:41
За даними ВООЗ, вакцинація щорічно запобігає 3,5–5 мільйонам смертей у світі. Це безпечний спосіб захистити себе від інфекційних захворювань, які без вакцинації становлять серйозну загрозу тяжких ускладнень чи смерті.
5 січня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1419 Російська агресія - Day 1419 Russian aggression
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».