Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 квітня, 01:24:10

За апеляційною скаргою прокурора до 6 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який малолітньому пасинку спричинив тяжке тілесне ушкодження

18.01.2018   07:10

Вироком Бобровицького районного суду в липні 2017 року винного засуджено за умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень малолітній дитині та призначено покарання нижче від найнижчої межі, передбаченої ч. 1 ст. 121 КК України у виді 3 років позбавлення волі.

Як встановлено у судовому засіданні, в березні 2017 року 25 річний обвинувачений, перебуваючи в одному із житлових будинків у м. Бобровиця, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, умисно завдав малолітньому пасинку тілесні ушкодження, що спричинили у дитини розрив селезінки, та як наслідок, втрату цього органу.

Не погодившись із ухваленим рішенням районного суду, прокурор оскаржив його до суду апеляційної інстанції.

Колегія суддів 12.01.2018 підтримала позицію прокурора, викладену в апеляційній скарзі, та ухвалила новий вирок, яким призначила обвинуваченому покарання у виді 6 років позбавлення волі.

Прокурором доведено, що суд першої інстанції не в повній мірі врахував обставини вчинення злочину, особу обвинуваченого, який раніше вже  притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин, а також те, що призначене, із застосуванням ст. 69 КК України, судом першої інстанції покарання не відповідає ступеню тяжкості вчиненого особою кримінального правопорушення.

Вирок набув законної сили.
 

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини