Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 08:44:15

Поліція припинила діяльність підпільного грального закладу

18.01.2018   07:08

Поліцейські Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області виявили та припинили діяльність нелегального залу ігрових автоматів, замаскованого під магазин.

До Прилуцької поліції надійшла інформація, що в квартирі одного з будинків райцентру, переобладнаній під магазин, імовірно працює гральний зал.

Для перевірки інформації до місця події прибула слідчо-оперативна група Прилуцького відділу поліції. У вказаному приміщенні поліцейські виявили окремий потаємний вхід, на якому були відсутні будь-які вивіски чи розпізнавальні знаки. Всередині перебували декілька осіб та близько десяти комп’ютерних симуляторів, на моніторах яких зображені ігрові барабани.
Працівниця закладу представилась стажером та відмовилась надавати будь-які документи.

Поліцейські, в присутності понятих, вилучили дев’ять комп’ютерів, комп’ютерні оптичні маніпулятори та карти флеш-пам’яті.

За вказаним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом), що передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти до сорока тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Наразі встановлюється власник приміщення та приналежність вилученого майна.
 

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.