У 2017 році міграційна служба Чернігівщини поповнила місцеві бюджети області майже на 21,3 мільйона гривень
За результатами роботи Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області упродовж 12-ти місяців 2017 року до місцевих бюджетів регіону було перераховано близько 21 мільйона 300 тисяч гривень.
Це кошти отримані за надання адміністративних послуг населенню.
Минулого року, як і на сьогодні найбільшим попитом серед громадян користується послуга з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
Як свідчить статистика, минулоріч кількість бажаючих оформити біометричні документи зросла у два рази.
Так, упродовж 2017 року в УДМС України в Чернігівській області було оформлено 58497 закордонних паспортів, тоді як у 2016 - 29804 документа.
Таке підвищення попиту на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон зумовлене не лише прийняттям безвізового режиму з Європейським союзом, а й доступністю отримання цієї адміністративної послуги.
Адже починаючи із квітня 2017 закордонний паспорт можна оформити у будь-якому із 24-ох територіальних підрозділів міграційної служби Чернігівщини.
Управління ДМС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.