Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 03:47:38

Необережність під час паління призвела до загибелі 2 людей

11.12.2017   12:59

10 грудня о 00:12 до Служби порятунку "101" у Городнянському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Хрипівка, що за 10 кілометрів від районного центру.

За викликом до місця пригоди прибуло два відділення 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини. На той момент в будівлі спостерігалося щільне задимлення, а в одній із кімнат відбувалося інтенсивне горіння.

Вогнеборці у апаратах захисту органів дихання та зору о 00:45 пожежу локалізували, а о 02:30 остаточно ліквідували.

Під час гасіння пожежі  рятувальниками були знайдені тіла двох чоловіків без ознак життя. Ними виявились 47-річний господар помешкання та його 35-річний знайомий.

За попередніми даними, причиною трагедії послужила необережність при палінні власника оселі. Вогнем частково знищено перекриття та перегородки, пошкоджено стіни та конструктивні елементи покрівлі.

До ліквідації пожежі залучалось 6 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09

Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.

Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35

З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.

Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14

У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини