Святіший патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів урочисте богослужіння у Чернігівському кафедральному соборі
Цієї неділі в обласному центрі перебував Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. За доброю традицією Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату відвідав кафедральний соборСвятої Великомучениці Катерини, де провів божественну літургію з нагоди храмового свята, відзначення якого цьогоріч перенесли на 10 грудня.
До участі у богослужінні, окрім представників духовенства Української Православної Церкви Київського Патріархату, вірян та громадськості, долучилися голова обласної ради Ігор Вдовенко, заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова та Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
Після завершення літургії Наталія Романова урочисто вручила подяку голови облдержадміністрації козацькій громаді кафедрального храму Чернігівської єпархії Київського патріархату, освяченому на честь Святої Великомучениці Катерини.
Наостанок Предстоятель української православної церкви поспілкувався зі ЗМІ.
Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Останні новини Чернігівщини
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.