Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 вересня, 11:44:49

Поліцейський ювенальної превенції зустрівся зі студентами

06.12.2017   07:13Агенцiя

В рамках "Тижня права" та Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" співробітник ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області провів ряд тематичних занять зі студентами «Чернігівського центру професійно-технічної освіти».

Під час цих зустрічей студентів ознайомили з правовими аспектами дорослого життя, правилами поведінки, як у побуті, так і під час навчання. Молодь отримала рекомендації як не стати об'єктом правопорушення. Поліцейський розповів про види правопорушень та відповідальність за їх вчинення, ознайомив з основами чинного законодавства, Конвенцію про права дитини. Актуальною для слухачів стала тема насильства у сім’ї.

Протягом зустрічі студенти мали можливість дізнатися що таке насильство, що робити у випадку насильства у сім’ї, куди звертатися по допомогу та як вберегти себе від насильства. Поліцейський відділу ювенальної превенції майор поліції Олег Шарпатий особливу увагу звернув на те, що за жодних умов не треба замовчувати факти жорстокого поводження з ними або про реальні загрози насильства над ними, як діяти у разі виникнення таких ситуацій. Адже замовчування проблеми призводить до набагато складніших та небезпечних наслідків.

Студенти отримали кваліфіковані відповіді на низку різнопланових питань.

 
Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Про налагодження взаємодії державних органів та орг...анів місцевого самоврядування з громадськістю...

Про налагодження взаємодії державних органів та орг...анів місцевого самоврядування з громадськістю... 11:44

Про налагодження взаємодії державних органів та органів місцевого самоврядування з громадськістю у процесі формування й реалізації державної та регіональної політики говорили 17 вересня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів під час дистанційного навчання.

2773 виборці змінили виборчу адресу на Чернігівщині

2773 виборці змінили виборчу адресу на Чернігівщині 11:25

Станом на 16 вересня 1265 людини з Чернігівщини обрали місцем фактичного проживання й голосування інші регіони, 991 – змінили виборчу адресу в межах області, а 517 – голосуватимуть у регіоні.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 11:18

17 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Чернігів: офіційно відкрили клуб за місцем проживання

Чернігів: офіційно відкрили клуб за місцем проживання "Десна" 10:57

17 вересня, після капітального ремонту, офіційно відкрили клуб за місцем проживання «Десна», що розташований за адресою вул.П’ятницька, 49/1.

Відбулося засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища

Відбулося засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища 10:40

17 вересня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів чергове засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.